TÜRKİYE'DE YARATICI BİR REKLAM VE ONLINE PAZARLAMA AJANSI

 icon media group, bireyler ve kuruluşlarla birlikte çalışan, Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama ajansıdır

 

NEDEN ICON MEDIA GROUP?

Her müşteri için işi doğru yapmaktan gurur duyan ve bunu yaparken eğlenen yaratıcı profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

ICONMEDIAGROUP WEB TASARIM VE REKLAM HİZMETİ

Turky’de Web Tasarım ve Reklam Ajansı

Turky’deki en iyi web tasarım ve reklam ajanslarından biri olarak, bölgedeki yüzlerce işletmenin Turky’deki mevcut web tasarımı, web geliştirme ve reklamcılık hizmetlerimizle sosyal ağlarını genişletmelerine yardımcı olduk.
İster satışlar veya dönüşümler oluşturmak için bir web sitesi, ister satışları artıran güçlü bir çevrimiçi mağaza (e-ticaret web sitesi), isterse çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak ve marka kimliği materyallerinizi geliştirmek istiyorsanız, çeşitli ürünlerimiz aracılığıyla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

icon media grubu, Türkiye çevresindeki pek çok şehirde müthiş bir mevcudiyete sahiptir.
Şirketimiz tarafından sunulan reklam ve dijital pazarlama hizmetlerinin tamamını her yerde sunabiliyoruz.
Türkiyede bir iş mı kurdunuz, Türkiyede bir reklam şirketi mı arıyorsanız, bizden tam destek ve yardımımızı alabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ

Küçük bir pakette büyük deneyim sunuyoruz

İşte size yol boyunca yardımcı olduğumuz birkaç şirket:

Sürecimiz

Sizinle, hedeflerinizle, hayallerinizle başlar.

Sizi öğrendikten sonra, bildiğimiz her şeyi unutuyoruz ve ortaklarımızın (Google, Facebook verileri vb.) İç görülerini, pazar araştırmalarını keşfetmeye başlıyoruz.

Sonunda içeri giriyoruz. Bilgi birikimimizi, öğrendiklerimizi getiriyoruz. Bunları ilk iki adıma entegre ederek en iyi dijital aktiviteleri yaratırız.

hizmetlerimi

Performans Pazarlaması

  • Gerçek getiriler elde etmek için dijital manzaraya yatırım yapmanız için en iyi kanalları bulmak için buradayız. Potansiyel müşteriler, satışlar ve hatta çevrimdışı dönüşümler elde edebilen ve PPC genelinde yüzebilen hedeflerinizi anlıyoruz. Google, Facebook gibi platformlarla özel ortaklığımız, hedeflerinize birlikte ulaşmamıza yardımcı olur.

 

 

Marka

Herkesin markanızdan haberdar olmasını ister misiniz? Bu bizim uzmanlığımızdan biri. Sadece Programatik, Sosyal, Video, Yerel Reklamcılığı yönetmekle kalmayıp, aynı zamanda marka ilgisi üzerindeki her dijital aktivite etkisinin ölçülmesini de biliriz.

Dijital Danışmanlık

Belki de dijital pazarlama ekibiniz için belirli bir süre için bir rehbere ihtiyacınız vardır. Çeşitli sektörlerden müşterilerle çalışmalarımız ve takım oyuncusu yaklaşımımız sizin için en iyisidir. Ekibinizi eğitebilir, dijital pazarlama stratejinizi geliştirebilir ve en uygun kampanyaları geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

Web / Uygulama Ölçümü A / B Testi

Dijital Pazarlamaya odaklanan bir mühendis ekibinin neler yapabileceğini merak ediyor musunuz? Daha önce gördüğünüz hiçbir şey gibi uygulama ve raporlama teknik bilgisine sahiptir. İlişkilendirme Analizi ve sürekli A / B testi ile Analiz hesapları, hazmı kolay raporlar ve tüm Dijital yatırımınızın optimizasyonu.

Tag Management

Teknoloji odaklı bir şirket olmak ve bir mühendis ekibine sahip olmak, geliştirme ihtiyaçlarınıza yardımcı olmamızı sağlar. Reklam platformlarının etiketlerini, geliştirme ekibinizin az çaba ile makro ve mikro hedefler oluşturabiliriz. Seçim aracımız Google Etiket Yöneticisi’dir ve sizi sihire inandırmaya hazırız.

SEO

 Google, Bing veya Yandex’in organik sonuçlarındaki görünürlüğünüzü artırmak istiyor musunuz? Teknik, sayfa içi, sayfa dışı SEO yönetiyoruz. Düzenli SEO projemiz, en değerli anahtar kelimeleri, açılış sayfalarını anlamanıza ve uyumlu bir şekilde optimize etmenize yardımcı olacaktır.

 

BAŞLAMAK İSTİYORUM?

Zaten yeni bir fikriniz varsa, ne bekliyorsunuz?
Bu uygun görünüyorsa, başlamak için doğru paketleri seçin.

MÜŞTERİMİZ NE DÜŞÜNÜR

Hizmet etme, müşterinin vizyonunu gerçekleştirme ve harika işler üretme arzusuyla başlayın..

Garanti Bankası, ürüne özel dönüşümler gerçekleştirerek, Kredi Başına Maliyet Onayını% 55 oranında azaltmaktadır

Yandex, adXclusive ve Garanti Bankası, kategorisinde dünyada ilk olma unvanına sahip bir proje imzaladı.

İletişim Bilgileri

Add Your Heading Text Here